Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: Access rules
hr: Pravila pristupa
