Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Note
nl: Notitie

en: Allow
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Weigeren

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Your form has been saved.
nl: Uw formulier is opgeslagen.

en: Access rules
nl: Toegangsregels

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken
