Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Note
pl: Notatka

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Permissions for
pl: Uprawnienia dla

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Access rules
pl: Reguły dostępu

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień
