Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save
sq: Ruaj

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: Permissions
sq: Të drejta

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: Access rules
sq: Rregullat e hyrjes
