Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்

en: Access rules
ta: அணுகல் விதிமுறைகள்
