Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: Inherit
ar: مشتق

en: Access rules
ar: قواعد الوصول
