Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Deny
hi: निषेध करें

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: edit permissions
hi: अनुमति बदलें

en: Access rules
hi: नियम
