Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save
kk: Сақтау

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: Access rules
kk: Пайдаланушылардын қол жетімділігі
