Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Allow
vi: Cho phép

en: Deny
vi: Từ chối

en: Permissions
vi: Quyền

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: Access rules
vi: Quy tắc tiếp cận
