Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Permissions
be: Правы

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: Access rules
be: Правілы доступа.
