Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save
bg: Запази

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Permissions
bg: Права

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: Access rules
bg: Правила за достъпност
