Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: Access rules
ku: یاساکانی ڕێگاپێدان
