Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save
nn: Lagre

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Permissions
nn: Rettar

en: Access rules
nn: Tilgangsreglar
