Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: Access rules
th: กฎการเข้าถึง
