Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Permissions
ca: Permisos

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: Inherit
ca: Hereta

en: Access rules
ca: Regles d'accés

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos
