Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc6) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Note
eu: Oharra

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Access rules
eu: Atzipen arauak
