Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Deny
id: Tolak

en: Permissions
id: Izin

en: edit permissions
id: edit kewenangan

en: Inherit
id: Menginduk

en: Access rules
id: Aturan akses

en: Edit permissions
id: Edit izin
