Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc6) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Note
lv: Piezīme

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: Inherit
lv: Mantot

en: Access rules
lv: Piekļuves likumi

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas
