Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Permissions
tr: İzinler

en: edit permissions
tr: izinleri düzenle

en: Inherit
tr: Miras

en: Access rules
tr: Erişim kuralları

en: Edit permissions
tr: İzinleri düzenle
