Directory based access control (ACL) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Permissions
et: Õigused

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: Inherit
et: Päri

en: Access rules
et: Ligipääsu reeglid
