Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Note
ja: 注意

en: Allow
ja: 許可

en: Deny
ja: 拒否

en: Permissions
ja: 権限

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: Inherit
ja: 継承

en: Access rules
ja: アクセスルール

en: Edit permissions
ja: 権限の編集

en: Role Name
ja: 役割名
