Directory based field (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Directory
vi: Thư mục

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
vi: %name: giá trị không thể dài hơn %max ký tự.

en: This field stores varchar text in the database.
vi: Trường này lưu trữ các văn bản trong CSDL.
