Directory based field (7.x-1.0-rc5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Directory
ca: Directori

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
ca: %name: el valor no pot tenir més de %max caràcters.

en: This field stores varchar text in the database.
ca: Aquest camp emmagatzema un text de mida variable a la base de dades.
