Directory based field (7.x-1.0-rc6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Directory
da: Mappe

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
da: %name: værdien må ikke være længere end %max karakterer.

en: This field stores varchar text in the database.
da: Dette felt gemmer varchar-tekst i databasen.
