oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: default
cy: rhagosod

en: Name
cy: Enw

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Storage
cy: Storfa

en: Image style
cy: Arddull delwedd
