oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: default
da: standard

en: Name
da: Navn

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Provider
da: Udbyder

en: on
da: til

en: Storage
da: Lagring

en: Image style
da: Billedformat

en: Max height
da: Maks. højde

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
