oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Name
dz: མིང་།
