oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: default
el: προεπιλογή

en: Name
el: Όνομα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Provider
el: Πάροχος

en: on
el: ανοικτό

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
