oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: default
et: vaikimisi

en: Name
et: Nimi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: on
et: -

en: Storage
et: Ladu

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
