oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: default
fi: oletus

en: Name
fi: Nimi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Storage
fi: Tallennus

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
