oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Name
fil: Pangalan
