oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: default
gl: predeterminado

en: Name
gl: Nome

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Provider
gl: Proveedor

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Providers
gl: Proveedores

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
