oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Schemes
ja: スキーマ

en: default
ja: デフォルト

en: Name
ja: 名前

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Storage
ja: ストレージ

en: Presets
ja: プリセット

en: Max width
ja: 最大の幅

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
