oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: CCK
or: ସିସିକେ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି
