oEmbed (7.x-0.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: default
vi: mặc định

en: Name
vi: Tên

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: on
vi: vào

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
