oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: default
ast: predefiníu

en: Name
ast: Nome

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
