oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: default
be: прадвызначана

en: Name
be: Імя

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
