oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: default
eu: lehenetsia

en: Name
eu: Izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
