oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: CCK
gu: સીસીકે

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Name
gu: નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
