oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: CCK
hi: सी सी के

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: default
hi: तयशुदा

en: Name
hi: नाम

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
