oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: default
hr: Zadano

en: Name
hr: Naziv

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Storage
hr: Spremnik

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
