oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: default
jv: gawan

en: Name
jv: Jeneng

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
