oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: default
mn: Үндсэн

en: Name
mn: Нэр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
