oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Schemes
pl: Schematy

en: default
pl: domyślny

en: Name
pl: Nazwa

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Provider
pl: Usługodawca

en: on
pl: na

en: Storage
pl: Magazyn

en: Presets
pl: Zestawy

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: A human-readable title for the provider.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł dostawcy.

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
