oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Schemes
ru: Схемы

en: default
ru: по умолчанию

en: Name
ru: Название

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Provider
ru: Поставщик

en: on
ru: вкл

en: Storage
ru: Хранилище

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Providers
ru: Поставщики

en: Max width
ru: Максимальная ширина

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Max height
ru: Максимальная высота

en: presets
ru: наборы настроек

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: preset
ru: набор настроек
