oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: default
sk: predvolené

en: Name
sk: Názov

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
