oEmbed (7.x-0.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Provider
sr: Провајдер
