oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: CCK
bn: সি সি কে

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
