oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Storage
bs: Pohrana
