oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Schemes
hu: Sémák

en: default
hu: alapértelmezés

en: Name
hu: Név

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: on
hu: be

en: Storage
hu: Tárolás

en: Preset
hu: Beállítás

en: Presets
hu: Beállítások

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Endpoint
hu: Végpont

en: provider
hu: szolgáltató

en: providers
hu: szolgáltatók
